O nás

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH HOTELU PRO KOČKY

A JINÉ DOMÁCÍ MAZLÍKY

Jedete na dovolenou, do lázní, na pracovní cestu, musíte do nemocnice nebo se nemůžete z jakéhokoliv důvodu o svého mazlíka postarat? 

  • Náš hotel je v provozu od roku 2014.
  • Jsme tu pro Vás a Vaše čtyřnohé miláčky. Hotel MAZLÍK se nachází v klidné části na okraji obce Braškov v rodinném domku. Kočičky zde mají moderně zařízený prostorný pokoj s výhledem do přírody. Dopřejte svým kočičkám  hezký a příjemný ubytování v době vaši nepřítomnosti. U nás nemusíte mít strach ze vaši miláčci prožívají dovolenou zavřený v boxu.
  • Vašim mazlíčkům zajistíme celodenní kompletní péči,  protože i oni si zaslouží minimálně takový komfort a péči jako lidé. Ke každému našemu klientovi přistupujeme s láskou a individuální péčí. Nabízíme celoroční ubytování, krátkodobé i dlouhodobé. Přes zimu je hotel nepřetržitě vytápěn.

Hotel je nově a moderně zařízený, vybaven tak aby si každá kočička vybrala to co se jí nejvíc líbí. K zabavení volného času je k dispozici: přírodní strom vyrobený kočičkám přímo na míru, velké škrabadlo, skákačka přes celou jednu stěnu, prolézačky, odpočívadla, kočičí hřiště, tunel, antistresové bylinné hračky se šantou kočičí a kozlíkem lékařským a spousta dalších hraček,tak aby si vybral i ten nejnáročnější kočičí klient.

  • Jsme vášnivými chovateli nejen koček, ale všech domácích mazlíčků. Máme mnoholeté zkušenosti s chovem kočiček různých ras i věkových kategorií.
  • Bohaté zkušenosti máme i s chovem všech menších domácím mazlíků jako jsou morčata, králíci, hlodavci, fretky, papoušci, rybičky atd. v našem hotýlku se najde místo pro každého, od nejmenších až po ty největší.

 Náš hotel můžete kdykoliv nezávazně přijet navštívit a seznámit se s prostředím a službami hotelu. Prohlídku hotelu si domluvte telefonicky pár dní předem.

NÁŠ HOTEL SPLŇUJE VEŠKERÉ POŽADAVKY A JE SCHVÁLEN KRAJSKOU HYGIENICKOU STANICÍ.